Volvo починає продажі електричних вантажівок у США і Канаді

Volvo починає продажі електричних вантажівок у США і Канаді

Модель електровантажівки VNR Electric була розроблена спеціально для північноамериканського ринку. Вони будуть доступні в трьох конфігураціях: один одновісний фургон і два тягача різних розмірів. Про це пише UaPost із посиланням на Electrek.

За інформацією видання, на початку року компанія Volvo Trucks повідомила про початок випробувань електровантажівок VNR Electric на дорогах Каліфорнії, а саме – для перевезення вантажів з портів міста Лонг-Біч в розподільні центри Південної Каліфорнії. Метою проекту був збір даних про експлуатацію цього виду транспорту і подальшого покращення відповідно до потреб споживачів. Всього по Каліфорнії курсували 50 вантажівок VNR.

Випуск електрофур почнеться на фабриці в Вірджинії з початку 2021 року в трьох конфігураціях: одноосного фургона з повною масою 15 тонн і двох тягачів, 4×2 масою 30 тонн і 6×2 масою 37 тонн. Відомо, що запас енергії акумуляторів знизився з заявлених раніше 300 кВт/год до 264 кВт/год.

За словами представників Volvo, батареї з 264 кВт/год дозволять покривати до 240 км, в залежності від конфігурації, а зарядити такий акумулятор до 80% можна буде за 70 хвилин при наявності системи швидкої зарядки. Електричний привід забезпечить 455 к. с. і 5492 Н/м. Спершу, вантажівки VNR Electric займуться регіональними та місцевими вантажоперевезеннями.

«Випускаючи VNR Electric, ми відповідаємо на реальні потреби власників автопарків у всій Північній Америці, – заявив Петер Воорхове, президент Volvo Trucks North America. – Перш ніж зробити VNR Electric доступним для наших клієнтів, ми продумали кожен аспект електрифікації, щоб їм не довелося про це турбуватися».

Нещодавно Volvo Trucks заявила, що має намір позбавити всю лінійку своєї продукції від викопного палива до 2040 року і продавати тільки транспорт на акумуляторах і паливних елементах. Найближчим часом компанія має намір додати до лінійки електротранспорту ще три моделі – електричні версії Volvo FH, FM і FMX.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.