За даними дослідження GoBankingRates 1 із 5 міленіалів впевнений, що не доживе до пенсії або ж буде працювати у старшому віці,отримуючи стабільний дохід. Про це йдеться на сайті компанії, яка проводила дослідження.
19,6% представників молодого покоління в опитуванні вказали, що не дбають про майбутній вихід на пенсію. На думку експертів, на те є низка причин. Джон Грейвс, засновник фінансової компанії G&H у штаті Огайо, розповідає, що такі настрої є передбачливими. На його думку, міленіали мають багато боргів, менше заощаджень та найбільше відчувають вплив інфляції. Через це вони не хочуть думати про майбутнє, оскільки повинні розв’язувати нагальні фінансові проблеми.
“Оплата за навчання у вишах зараз як ніколи висока, а придбати власну нерухомість без допомоги батьків молодим людям не під силу. У майбутньому міленіали змушені будуть розв’язувати безліч фінансових проблем”, — вважає Грейвс. На думку експерта, молоде покоління все ж повинне дбати про своє фінансове благополуччя у перспективі, щоб згодом не опинитися у глухому куті та боргових ямах.
Ентоні Траєс, сертифікований фінансовий планувальник і водночас представник покоління міленіалів переконаний, що майбутнє молодого покоління напряму залежить від подолання ними бар’єрів та мотивації підвищувати власний рівень фінансової грамотності.
Пенсія має бути не складним етапом життя, а періодом, в якому людина насолоджується здобутим за роки активної роботи” — додає Траєс. Експерт розповідає, що представникам молодого покоління необхідно прагнути фінансової незалежності, знаходити вигідні можливості для інвестицій та намагатися збільшувати свої прибутки.
Нагадаємо, що міленіали або Покоління Y (покоління «ігрек») — покоління, до якого зазвичай прийнято відносити людей, які народилися у період з 1981 по 1994—2000 роки, на момент настання нового тисячоліття вони були у юному віці.



Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.