12 Червня, 2024

12-річний українець опанував 10 музичних інструментів і попав у книгу рекордів

12-річний мешканець Деснянського району Євгеній Чеславський, незважаючи на діагноз “аутизм”, опанував гру на 10 музичних інструментах і став рекордсменом Книги рекордів України у номінації «Найбільша кількість музичних інструментів, гру на яких засвоїла дитина», про це пише Вечірній Київ із посиланням на Деснянську РДА.

Юний музикант вільно володіє грою на фортепіано, електропіаніно, скрипці, акордеоні, електрогітарі, класичній гітарі, сопілці, окарині, цимбалах, домрі-контрабасі. Хлопчик навчається у Дитячій музичній школі № 24, відвідує Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району та Київський палац дітей та юнацтва.

“Завдяки наполегливій праці вчителів Женя досяг таких результатів. Щиро вдячна кожному з них за мого сина. Також раджу батькам дітей з ментальними порушеннями більше приділяти уваги до їх навчання вдома, де такі діти проводять більшість часу. Використовуйте цей час з максимальною користю для закріплення знань, які дають вчителі, щоб їх робота не була даремною”, – говорить мама Євгенія Тетяна Чеславська.

У Євгенія діагноз – аутизм. Цей рекорд в РДА називають великим досягненням для України та Деснянського району в області мистецької інклюзивної освіти позашкільних закладів освіти та культури.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *