18 Червня, 2024

16% населення ЄС страждає на ожиріння

Перше місце в Євросоюзі за показником кількості населення з ожирінням займає Мальта. У цій країні у 26% дорослих виявлено надлишок ваги, пише Delfi. Друге місце посіла Латвія, де ожиріння константовано у 21,3% людей. “Бронзу” отримала Угорщина – 21,2% населення. А далі йдуть Естонія (20,4%), Великобританія (20,1%), Чехія (19,3%), Словенія (19,2%), Хорватія (18,7%), Фінляндія (18,3%) і Литва (17,3%). Менше за всіх у ЄС з проблемами ожиріння стикаються жителі Румунії (9,4%), Італії (10,7%), Нідерландів (13,3%), Бельгії і Швеції (по 14%).

Нагадаємо, в Україні, за найскромнішими підрахунками, від зайвої ваги страждає кожна четверта жінка і кожен шостий чоловік (в США, за даними Американської медичної асоціації, з надмірною вагою – кожен третій). Всього ожирінням страждає близько 15% населення нашої країни. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, через проблеми, пов’язані з зайвою вагою, передчасно у світі помирають три мільйони людей. Надлишкова маса тіла часто сприяє розвитку серцево-судинних хвороб, діабету та раку.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *