18 Червня, 2024

20-річна українка Іванна Сахно стала новою зіркою в Голлівуді

Українка, яка знялась у фантастичному фільмі під назвою “Тихоокеанський рубіж: Повстання”, активно будує свою кар’єру у США та розповідає про Україну своїм голлівудським друзям, – повідомляє Голос Америки. 

Акторський досвід Іванна Сахно має ще український, адже з дитинства дівчина знімалась у серіалах та фільмах. До того ж, її мама -режисер, а тато – телеоператор в Києві. Щоправда, свою майбутню кар’єру дівчина завжди пов’язувала із Голлівудом. Коли дівчині було 15 років, вона поїхала у Ванкувер вчити мову, а там випадково познайомилась із голлівудським кастинг-директором. Згодом, дівчина переїхала у Лос-Анджелес, де все й закрутилось…

“Я була в Лос-Анджелесі, і я чомусь в якийсь момент відчула, що мені треба поїхати в Нью Йорк, в мене було просто відчуття того, що мені треба туди поїхати. Тому я зібрала свою одну сумку, сказала батькам, що я їду в Нью-Йорк, мені було 17 років. В той же момент, того ж вечора я купила квиток, сіла на літак. Приїхала в Нью Йорк, я не знала де я буду ночувати, подзвонила своїм друзям, вони мене запросили поспати в себе на дивані, і я сказала своєму агенту на той час, що я буду в Нью-Йорку і буквально наступного ранку вона відправила мене на один кастинг”, – розповідає Іванна виданню Голос Америки.

Так вона вперше отримала роль в американському кіно, щоправда у малобюджетному, та ще й у фільмі жахів. Ну і роль, ніби й головна, втім відверто кажучи: мінімальна. Іванка зіграла дівчину на ім’я Моргаз Роуз, яка покінчила життя самогубством і тепер всі, хто залишає ненависний коментар на її Фейсбук сторінці, отримує темне прокляття. ​Це була перша робота дівчина. Сьогодні вона має чим пишатись, адже цьогоріч на великому екрані з’явиться аж два голлівудські фільми, де знялась українка. Серйозно про талант Іванни заговорили зовсім нещодавно, опісля ролі у фантастичному фільмі “Тихоокеанський рубіж: Повстання”. Картина щойно завершила світовий прокат і зібрала майже 300 мільйонів доларів. Українка зіграла там роль кадета Вікторії. Крайня її роль була у фільмі “Шпигун, який мене кинув”, із Мілою Куніс, яка, до речі, теж народилась на Україні.  ​Фільм вийде на великі екрани 3 серпня.

Не дивно, що Іванна має великі плани щодо майбутнього. Дівчина каже, що тепер вона не ходить на усі кастинги, як робила раніше. Зараз вона детально вивчає сценарій і вирішує, братись за ю роботу чи ні. Наразі вона вдосконалює свою англійську і розповідає усім знаменитостям, з якими знайомиться на знімальному майданчику про своє українське коріння.

“Мені треба ідеально розмовляти англійською мовою, щоб донести свою думку до людей. Але та частина України, яка в мене є, я дуже нею пишаюся і я стараюся якомога більше людям розказувати про свою країну, розказувати, що відбувається саме зараз політично і що відбувалося раніше, розказувати про історію, про звичаї і традиції”, – додає Іванна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *