Оголошено п’ятірку фіналістів Нацвідбору на Дитяче Євробачення

Оголошено п’ятірку фіналістів Нацвідбору на Дитяче Євробачення

Стала відома п’ятірка фіналістів, які представлятимуть Україну на Дитячому Євробаченні 2023. Про ве повідомляє EuroVoix.

Після того, як до раунду прослуховування пройшли десять молодих виконавців, журі, до складу якого входять українські музиканти DEMCHUK, KHAYAT і cloud, обрало п’ятьох, які пройдуть до наступного етапу.

Вибрані виконавці:

  • 3’beauties
  • POLINA BABIY
  • Анастасія Бєлібова
  • Денис Грищук
  • Анастасія Димид

У прес-релізі телекомпанії «Суспільне» про оголошення обраних фіналістів музична продюсерка національного відбору України Світлана Тараборова зазначила:

«На мою думку, будь-хто з цієї п’ятірки якісно, круто та професійно представить Україну на дитячому Євробаченні. Вболіваю за кожного з них!»

Кожен із п’яти виконавців тепер отримає шанс взяти участь у національному фіналі в жовтні. Переможець публічного голосування винесе український прапор на сцену дитячого Євробачення у Ніцці (Франція) цього листопада.

Один з п’яти виконавців піде по стопах Злати Дзюньки. Вона представляла Україну на дитячому Євробаченні-2022 у Єревані з піснею «Незламна». Дівчина посіла дев’яте місце в загальному заліку, набравши 111 балів.