24 Червня, 2024

22% українців хочуть працювати в США (нове досілдження)

За даними нового дослідження, проведеного Соціологічною групою “Рейтинг”, українські трудові мігранти більш за все хочуть працювати в Німеччині, Польщі та США. Про це пише Польща Сьогодні.

61% респондентів заявили, що не хочуть їхати за кордон на постійне місце проживання, лише 35% зізнались, що не проти залишитись у іншій країні, а 4% – не визначились з відповіддю. Порівняно з минулим роком кількість тих, хто хотів би змінити місце проживання на іншу країну, незначно зросла (з 30% до 35%). Найбільше тих, хто хотів би змінити місце проживання серед мешканців Заходу (41%). На Півдні таких 34%, в Центрі – 33%, на Сході – 33%.

Бажання забезпечити краще майбутнє для дітей як причину переїхати в іншу країну називали 34%, відсутність гідної роботи в Україні – 23%, бажання отримати кращу освіту – 12%. Менше 10% вказали причинами відсутність безпеки в Україні, можливість отримати краще медобслуговування, кращі умови ведення бізнесу, бажання самореалізації, сімейні обставини. 44% опитаних виявили бажання працювати за кордоном. Основною мотивацією в бажанні працювати за кордоном респонденти найчастіше називали високий рівень зарплати в інших країнах (72%). Найчастіше респонденти бажали працювати в Німеччині (37%). В Польщі хотіли б працювати 26%, США – 22%, Канаді – 21%, Чехії – 16%, Італії – 15%, Великобританії – 14%, Франції чи Швеції – по 12%, Ізраїлі – 11%, Іспанії – 9% , Нідерландах – 7%, Росії – 6%. В інших країнах хотіли б працювати менше 5% опитаних. Німеччини, США, Чехії та Великобританії як бажані країни для роботи найчастіше обирали мешканці Заходу, Росію – опитані на Сході.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *