12 Червня, 2024

91-річний українець одужав від коронавірусу

Українець, якому 91 рік, подолав коронавірус без усіляких ускладнень. Чоловік живе на Львівщині. Про це пише westnews.info із посиланням на головного епідеміолога Львівщини Наталію Тімко.

“Чоловік хворів коронавірусом у квітні-травні, перебував на лікуванні у стаціонарі Львівської обласної інфекційної лікарні із запаленням легень. Мав високу температуру, кашель, але назагал був здоровим мужчиною”, — сказала Наталія Тімко.

Цікаво, що найстаршою жінкою у США, яка подолала коронавірус стала 108-річна Сільвія Голдшел з Нью-Джерсі. “Я пережила це, бо була впевнена, що виживу”, – сказала жінка у інтерв’ю місцевим ЗМІ. До речі, найстарішою людиною у світі, яка одужала від коронавірусної хвороби, стала 113-річна жителька Іспанії Марія Браняс. Про це раніше писав DailyMail . Жінка народилася у Сан-Франциско в 1907-му році і пізніше переїхала до Іспанії. Вона пережила за своє життя іспанку та обидві світові війни. Зазначається, що під час захворювання Марія Браняс перенесла інфекцію сечовивідних шляхів, проте сам вірус був безсимптомним.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *