18 Червня, 2024

А кішки таки лікують. Доведено вченими!

Німецькі та американські вчені прийшли до висновку, що кішки позитивно впливають на серце і судини людей, передає Reactor

Вчені вкотре підтвердили, що кішки сильно впливають на людину, приймаючи її хвороби на себе. В останньому експерименті взяли участь 10 тисяч осіб, переважна більшість з яких дожили до 85 років.  Лише своїм «муркотінням» кішки заспокоюють господарів: при видаванні звуків тіло кішок вібрує, і це сприяє передачі цілющих хвиль, здатних допомогти людині у відновленні сил. Домашні коти здатні знизити артеріальний тиск, хронічну втому і депресію. Вчені з’ясували, що людям, які страждають безсонням, просто необхідно погладити тварину 10-15 хвилин. Як стверджують медики, кішки здатні надавати позитивний ефект на функціонування серцево-судинного механізму.

Цікаво те, що число випадків інфаркту або інсульту серед любителів кішок в середньому на 20% менше, ніж у людей, що не мають цих тварин у домі.
Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *