18 Червня, 2024

Адміністрація Трампа опублікувала більш жорсткі правила для депортації нелегальних мігрантів

Адміністрація президента США Дональда Трампа випустила нові, більш жорсткі правила щодо депортації нелегальних іммігрантів. Таким чином влада країни сподівається збільшити число депортованих порушників, повідомляє Уніан.

У документі, опублікованому міністерством національної безпеки США, зазначено, що влада країни ставить своїм пріоритетом депортацію більшої частини людей, що знаходяться в країні нелегально. У документі наведено широкий список категорій іммігрантів, які підлягають депортації. Нові правила не змінюють існуючі в США закони, але посилюють практику їх застосування.

В першу чергу нові заходи націлені на нелегальних іммігрантів, які були засуджені за вчинення злочинів або які представляють загрозу для безпеки в країні, а також на тих, хто недавно потрапив на територію США.  При цьому з незадокументованими іммігрантами, які порушили правила дорожнього руху або скоїли крадіжку в магазині, влада буде поводитися так само як і з тими, хто вчинив більш серйозні злочини.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *