Amazon запровадила програму безкоштовної доставки речей українським сім’ям в США

Amazon запровадила програму безкоштовної доставки речей українським сім’ям в США

Компанія Amazon розробила програму, яка використовує досвід логістики та широкий вибір продуктів, щоб допомогти новоприбулим українським сім’ям в США швидко та комфортно отримати необхідні речі для життя, йдеться на сайті About Amazon.

Через програму доставки Welcome Essentials Amazon забезпечує безкоштовну заплановану доставку необхідних меблів і товарів для дому, таких як матраци, каркаси ліжок, кухонне начиння та туалетно-косметичні засоби, які прибувають, коли сім’я переїжджає в новий будинок.

«Працюючи з організаціями з переселення по всій країні, ми змогли створити нову пропозицію доставки, яка дозволить новачкам отримати доступ до всіх продуктів, які їм необхідні для облаштування свого будинку, за одну доставку замість того, щоб замовляти товари протягом кількох тижнів», – сказав Корбан Квікк, лідер програми в Amazon.

За підтримки некомерційної організації Welcome.US Amazon співпрацює з 10 організаціями з переселення в окремих містах для впровадження цієї послуги. Організації забезпечують постійне житло для новоприбулих сімей, а потім розміщують замовлення на Amazon Business на товари та побутове приладдя, які вважаються необхідними в будь-якому домогосподарстві відповідно до федеральних стандартів.

Потім Amazon використовує свою логістичну мережу та послуги доставки, щоб згрупувати ці десятки предметів в одну доставку, яку можна запланувати, коли сім’я переїде. Сім’ї приїжджають до повністю обладнаного постійного домогосподарства, не турбуючись про витрати чи розклад доставки, що полегшує новий старт.

Amazon очікує допомогти понад 1000 сімей переселитися в США в 2022 році, вже доставивши понад 2000 товарів першої необхідності. На додаток до безкоштовної запланованої доставки для новоприбулих сімей, Amazon також виділила 2 мільйони доларів на пожертвування продуктів.