18 Червня, 2024

Американець незвично помстився чиновникам, заставивши їх сім годин рахувати одноцентні монети

Житель американського міста Лебанон Нік Стаффорд, в рахунок несплачених податків, привіз до місцевого Департамент транспорту п’ять візків з 300 тисячами одноцентових монет,повідомляє Bristol Herald Courier.

Таким чином чоловік вирішив провчити місцевих чиновників. Американець довгий час намагався з’ясувати, яким податком будуть обкладатися два нових автомобіля його сім’ї. Однак представники департаменту не надали чоловікові номери телефонів необхдних йому фахівців, що, за словами Стаффорда, суперечить федеральному Закону про свободу інформації.

Витративши декілька місяців на суперечки з чиновниками, американець подав до суду на департамент транспорту. Однак, в ході судового процесу помічник генерального прокурора штату Вірджинія передав позивачеві потрібні телефонні номери, тому суддя оголосив про припинення розгляду справи, пише 24 newsC1_DISlWgAAR_lk

Щоправда, Стаффорд не зупинився на цьому. «Вони збираються і далі завдавати мені клопоти, тому я подбаю про те, щоб їм теж було незручно», – заявив він журналістам. З’ясувавши, що податок на нові автомобілі складе 3 тисячі доларів, американець оформив в місцевому банку замовлення на видачу 300 тисяч одноцентових монет, та відвіз їх в департамент. Вага монет склала 726 кілограм, а співробітники департаменту перераховували їх вручну протягом семи годин.

«Я вважаю, що прозорість владних структур та їх готовність допомогти людям мають велике значення для нашої країни, для нашої демократії», – передає його слова Bristol Herald Courier. При цьому видання підкреслює, що незвичайна «помста» Стаффорда не привела до порушення закону.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *