Американець провів у в’язниці 23 роки за крадіжку садових ножиць

Американець провів у в’язниці 23 роки за крадіжку садових ножиць

В американському штаті Луїзіана Фейр Вейн Браянт, засудженого до довічного ув’язнення за крадіжку трьох садових ножиць, випустили на волю після 23-ох років проведених у в’язниці. Про це пише New York Post.

63-річний Браянт отримав умовно-дострокове звільнення і став вільним кілька днів тому. У пенітенціарній установі він перебував за те, що з чужого гаража без дозволу взяв кілька садових інструментів. Такий суворий вирок йому дали через те, що до цього Браянта вже заарештовували 22 рази. У його «скарбничці» 11 обвинувальних вироків, включаючи спробу збройного пограбування в 1979 році.

Комісії з умовно-дострокового звільнення американець розповів, що в ув’язненні зміг побороти алкогольну та наркотичну залежності. У цьому йому допомогла віра.«Я був наркоманом. Але у мене було майже 24 роки, щоб переосмислити життя; я безперервно спілкувався з Богом, щоб він мені допоміг», — заявив Браянт.Тепер на волі чоловік повинен відвідувати збори Анонімних Алкоголіків, не з’являтися на вулиці після 21 години до шостої ранку і вести суспільно-корисну діяльність.

«Довічне ув’язнення цієї людини за невдалу спробу вкрасти троє ножиць для живоплоту абсолютно непропорційне злочину і не служить законній кримінальній меті», — заявив голова Верховного суду Бернетт Джонсон. Він також зазначив, що платники податків витратили майже 519 тисяч доларів на те, щоб тримати Браянта під замком, і виплатили б майже один мільйон доларів, якщо б він залишався у в’язниці ще 20 років.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.