Американська авіакомпанія примусово посадила всі літаки через комп’ютерний збій

Американська авіакомпанія примусово посадила всі літаки через комп’ютерний збій

Американська авіакомпанія United Airlines ввечері неділі (22 січня) примусово посадила всі свої літаки внутрішніх авіаліній США через збій у комп’ютерній системі, повідомляє Ukrinform з посиланням на АВС News.

“Усі внутрішні рейси кампанії United Airlines здійснили вимушену посадку до 20-ї години вечора неділі (за часом по Вашингтону, – ред.) через комп’ютерний збій”, – йдеться в повідомленні. Федеральне управління цивільної авіації продовжило зупинку польотів до 21-ї години. Це викликало хвилю негативної реакції американців у соціальних мережах. Принаймні, йдеться про численні “гнівні” пости пасажирів, зазначається в матеріалі. При цьому уточнюється, що міжнародні авіарейси компанії не переривалися.

За інформацією представників офіційної влади, що забезпечує польоти, мали місце проблеми зі швидкістю передачі даних в Авіаційній бортовій системі адресування й передачі повідомлень (ACARS). Жодних інших офіційних повідомлень і пояснень з цього приводу поки не надходило.
Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *