12 Червня, 2024

Американський студент відкрив безкоштовну крамницю для однокурсників

 Студент Аграрного технічого університету штату Алабама відкрив  продуктову крамницю з безкоштовними продуктами для нужденних однокурсників, повідомляє foxnews.com. Студента звати Джастін Френкс і він пояснив, що ідея допомогти голодним студентам з’явилась після того, як він почув від однокурсників, що ті лягають спати голодними.

Спочатку Френкс вклав в проект всього 40 доларів зі свого особистого капіталу. “Я почав з того, що роздавав безкоштовно локшину, фруктові соки, воду і кілька продуктів особистої гігієни, таких як, наприклад, серветки”, – розповів він.

Френкс написав на своїй сторінці у Facebook  пост про своє підприємство, після чого благодійні організації зацікавилися його ідеєю та почали допомагати йому продуктами. Френкс зізнається, що не очікував на такий ажіотаж. Варто зазначити, що хлопець дуже віруюча людина і, що допомагаючи голодуючим студентам, він відчуває, ніби благословляє їх.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *