24 Червня, 2024

Американці дозволили тернополянам встановити пам’ятник персонажу всесвіту із Зоряних війн

Вигаданий персонаж всесвіту Зоряних війн майстер Йода має шанс бути увіковіченим у Тернополі, повідомляє видання Доба.  Цікаво те, що творці фільму “Зоряні війни” з «Lucasfilm Limited» дали дозвіл на використання персонажа.

“Коли ми почали про це говорити, то всі жартували і не вірили у можливість встановлення такого пам’ятника. Скажу, що я і сам спочатку не бачив нічого цікавого, але згодом ми все переосмислили і побачили у цій ідеї хороший потенціал”, — розповів виданню заступник міського голови Леонід Бицюра.

Наразі невідомо де саме встановлять відомого джедая, але подейкують, що Йоду хочуть встановити в одному з парків міста. “Наразі ми розглядаємо варіанти, щоб встановити не лише пам’ятник Йоді, але й іншим персонажам із цього фільму. У соцмережах під час обговорення виникла ідея, щоб замість літака на “Східному” встановити космічний зореліт із “Зоряних воєн”. Знаю, що багато людей підтримали цю ідею, також вона сподобалась деяким чиновникам, тому поки що ідей є багато стосовно цього, як презентувати наше місто туристам. Чим більше такого креативу буде у нашому місті, тим більше людей сюди їхатиме,” — зазначив директор ТІЦ Тарас Ковальчук.

Нагадаємо, що петицію про встановлення цього пам’ятника у Тернополі підписали більше 300 тернополян. А її автор Сергій Кутузов вирішив таким чином замінити пам’ятник вчителю на оригінальнішого персонажа з відомого фільму.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *