Американський панк-рок гурт Gogol Bordello,засновником якого є українець Євген Гудзь, випустили патріотичну пісню про тероборону. Про це пише телеканал 24.

“Дорогі Захисники України! У цей тяжкий час ви робите те, чим пишається весь світ! Ви зупинили єб*ний ”русмир”, зроблений по ліцензії пропаганди Геббельса. Українці перші, хто послав цю химеру на х*й. Ми надсилаємо нашу глибоку підтримку та глибоку повагу кожному з Вас! Україна переможе”, – заявляють Gogol Bordello.
Варто додати, що гурт Gogol Bordello – інтернаціональний, у його складі двоє росіян – скрипаль Сергій Рябцев та акордеоніст Юрій Лемешев. Однак музиканти одноголосно підтримали Україну у путінській війні. Вони випустили запальну пісню Teroborona та звернулись до захисників.


Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.