21 Липня, 2024

На Australian Open заборонили російський прапор після скарги посла України

Організатори Australian Open заборонили російські та білоруські прапори на території Melbourne Park під час турніру після скарги посла України, пише Al Jazeera.

У понеділок російський триколор був піднятий вболівальниками під час зустрічі першого раунду між українкою Катериною Байндл і росіянкою Каміллою Рахімовою. Повідомляється, що українські вболівальники викликали на трибуни охорону та поліцію.

На Australian Open заборонили російський прапор після скарги посла України

«Рішуче засуджую публічне демонстрування російського прапора під час сьогоднішньої гри української тенісистки Катерини Байндл на Australian Open, – написав у Twitter посол України в Австралії та Новій Зеландії Василь Мирошниченко. – Я закликаю Tennis Australia негайно застосувати свою політику “нейтрального прапора”».

Російські та білоруські гравці можуть виступати як індивідуальні спортсмени на Australian Open. У трансляціях біля імен не вказані їхні прапори, а їхня нація не вказується на жеребкувальних аркушах.

На Australian Open заборонили російський прапор після скарги посла України

Колишній посол Австралії в Україні Даг Траппетт, який обіймав цю посаду з 2015 по 2016 рік, також розкритикував організаторів Australian Open.

«Ганьба, Australian Open – а це тільки перший день», – написав він у Twitter.

Другий номер збірної України Марта Костюк сказала Reuters, що вона не потисне руку суперницям з Росії та Білорусі, які, на її думку, зробили недостатньо, щоб виступити проти вторгнення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *