13 Червня, 2024

Барак Обама прокоментував скандал довкола Гілларі Клінтон

Президент США Барак Обама піддав критиці рішення директора ФБР Джеймса Комі відновити розслідування у справі про електронне листування кандидата на вищий державний пост від Демократичної партії Гілларі Клінтон. Про це пише ТСН з посиланням на  Now This News.

При цьому Обама не закликав скасувати рішення ФБР і підкреслював, що взагалі не втручається у діяльність правоохоронних органів. “Я вважаю, що є певні норми, – сказав господар Білого дому. – Клінтон допустила деякі помилки, але не зробила нічого такого, за що їй можна було б пред’являти звинувачення”.

Раніше Держдепартамент США відновив розгляд справи з приводу використання Клінтон особистого сервера для ведення службового листування по електронній пошті в період її керівництва відомством. Скандал розгорівся у березні 2015 року. З’ясувалося, що вона вела службове листування з особистого облікового запису електронної пошти, коли обіймала посаду держсекретаря. Сама Клінтон раніше запевняла, що вона навмисно не відправляла і не отримувала засекречені повідомлення зі своєї особистої електронної адреси. Кандидат у президенти заявила про впевненість, що розслідування з приводу нових електронних листів, які ФБР виявило, не призведе до порушення проти неї кримінальної справи.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *