12 Червня, 2024

Баран-рекордсмен обожнює кавуни

Днями експерти Національного Реєстру Рекордів у Миколаєві виявили найстарішого барана в Україні на ім”я Тулуб, якому 13 років і 8 міс. А це рекордний вік для цієї тварини, адже середня тривалість життя баранів — сім років, а максимальна — 10-12 років.

Історія Тулуба схожа на казку, яку створила йому маленька дічинка Інна Черненко. В той час, як її однолітки просили у Діда Мороза цукерку чи модну сукенку, Інна у листі до чарівника попросила .. маленького баранця.  “Мама дівчинки якимись дивом випросила й таємно від доньки купила в одному з господарств за містом маленьке ягня асканійської тонкорунної породи, якому ще й тижня від роду не було, — розповіла  керівник національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова. —  Баранець сприймав Інну як свою маму, яка годувала його штучним овечим молоком з соски і вкладала спати поруч на подушку. Коли Тулубчик підріс, у нього з’явилась своя житлова площа, але як і раніше, з дівчинкою вони нерозлучні. Зараз довжина його ріг сягає 55 см! Найбільше Тулуб любить овес та кавун. Дружба дівчинки з баранцем триває вже понад 13 років. І до сліз ображає Інну, якщо хтось кидає їм услід жарт, що пора вже смажити шашлик з баранини. Нині, не дивлячись на пенсійний вік, Тулуб почувається добре, ось тільки передні зуби випали і вже на старості болить копитце, тому час від часу Інна натирає його лікувальною маззю”.

Експерти  нагородили довгожителя-баранця титулом “Рекордсмен України”, а Інні Черненко вручили Сертифікат про рекорд, який внесено до Національного Реєстру Рекордів у категорії “Жива природа”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *