Голлівудська зірка Барбра Стрейзанд стала амбасадоркою ініціативи Зеленського

Голлівудська зірка Барбра Стрейзанд стала амбасадоркою ініціативи Зеленського

Американська співачка та акторка Барбра Стрейзанд, бабуся та дідусь якої емігрували з України до Сполучених Штатів, поговорила по телефону з президентом України Володимиром Зеленським, повідомляє Radio Free Europe/Radio Liberty.

Зірка пообіцяла зробити пожертву на платформу United24, яку Київ створив для прийому грошей з усього світу заради того, щоб відбити повномасштабне вторгнення Росії.

«Я була зворушена стійкістю та мужністю українського народу та його надихаючим лідерством», — написала Стрейзанд у твіті, який супроводжувався фотографією Зеленського під час телефонної розмови 22 вересня.

Проєкт United24 був запущений Зеленським як майданчик для збору благодійних пожертв на підтримку України. На сайті сказано, що пожертвувані кошти «будуть перераховані на офіційні рахунки Національного банку України та розподілені за уповноваженими міністерствами для забезпечення найбільш нагальних потреб».

80-річна Стрейзанд, яка заявила, що пообіцяла надати фонду 24 000 доларів, критикувала Росію з моменту її неспровокованого повномасштабного вторгнення в Україну наприкінці лютого.

«Мої дідусь і бабуся по батьковій лінії емігрували з України, і моє серце розривається за мужніх людей, які борються з цим російським вторгненням. Пропаганда Путіна про «денацифікацію» як обґрунтування є однією з найбільших брехень цього століття», – написала вона 24 лютого, лише за кілька годин після початку вторгнення.

Путін неодноразово казав, що частиною причини, чому він розпочав свою «спеціальну військову операцію» в Україні, була «денацифікація» України, хоча Зеленський, який був обраний демократичним шляхом, є євреєм і втратив родичів під час Голокосту.

Стрейзанд, яка продала понад 150 мільйонів платівок по всьому світу, отримала 10 премій «Греммі» за свою музику та дві нагороди «Оскар» за акторську гру.

Leave a Reply

Your email address will not be published.