Американський актор Бен Стіллер приїхав в Україну та зустрівся із Зеленським

Американський актор Бен Стіллер приїхав в Україну та зустрівся із Зеленським

Актор Бен Стіллер приїхав до Польщі та України, де він зустрівся з тими, хто постраждав від війни з Росією, пише SCMP.

56-річний актор прибув до Польщі на вихідних і був сфотографований у великому південно-східному місті Жешув, недалеко від кордону, розмовляючи з працівниками служби допомоги біженцям.

Стіллер, який є довгостроковим послом доброї волі Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) – відтоді відвідав Україну у Всесвітній день біженців.

У відео, опублікованому в його акаунті в Instagram, Стіллер сказав: «Привіт, я Бен Стіллер, і я тут, в Україні. Я зустрічаюся з людьми, які постраждали від війни, і чую, як вона змінила їхнє життя. Війна та насильство спустошують людей у всьому світі. Ніхто не хоче тікати з дому. Шукати безпеку – це право, яке потрібно відстоювати для кожної людини».

Стіллер почав співпрацювати з УВКБ ООН у 2016 році і їздив у подорожі, щоб зустріти біженців, до Німеччини, Йорданії, Гватемали та Лівану.

У своїй заяві до Всесвітнього дня біженців зірка фільмів «Зулендер» і «Ніч у музеї» сказав:

«Захист людей, змушених тікати зі свого дому, є колективною глобальною відповідальністю. Ми повинні пам’ятати, що це може статися з ким завгодно і будь-де» – додав відомий актор.

Стіллер відвідав Львів, а потім Київ, де зустрівся із президентом України Володимиром Зеленським. Про це йдеться у телеграм-каналі президента – там опубліковано й відео зустрічі.

«Українці відчувають підтримку всього світу, багатьох відомих людей. І візит Бена Стіллера укотре це підтверджує. Ваша поїздка до Ірпеня та Макарова, зустрічі з нашими людьми багато про що говорять. Цінуємо, що в цей непростий для нашої країни час ви поруч», – написав Зеленський.

Leave a Reply

Your email address will not be published.