13 Червня, 2024

Білий дім оприлюднив плани Обами на наступний місяць

Президент США Барак Обама в листопаді відправиться у своє останнє закордонне турне по трьох країнах Європи та Америки,  повідомляє Depo.ua із посиланням на прес-службу Обами.

Візити відбудуться  з 14 по 21 листопада і це буде  його останнє міжнародне турне на нинішній посаді. Так, 15 листопада президент США прибуде до Греції, де зустрінеться з президентом та прем’єр-міністром цієї країни. На батьківщині демократії Обама говоритиме про стійкість демократичних цінностей для США.

17-18 листопада Обама відвідає Німеччину, де заплановано переговори з Ангелою Меркель на тему тісного співробітництва в рамках двосторонніх, регіональних і трансатлантичних питань. Серед питань, включених до порядку денного, будуть зокрема ситуації в Україні та Сирії. 18-20 листопада президент США гостюватиме в Перу, де візьме участь в зустрічі лідерів країн Азійсько-Тихоокеанського Економічного Співтовариства.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *