18 Липня, 2024

Лідер гурту U2 намалював портрет Зеленського для обкладинки The Atlantic

Майбутнє демократії в усьому світі частково залежить від того, чи зможе українська армія досягти повної перемоги, пише Art Dependence. Видання розповідає про творчий підхід до обкладинки журналу The Atlantic із зображенням українського лідера.

Лідер гурту U2 намалював портрет Зеленського для обкладинки The Atlantic

У новій статті з ілюстрацією на обкладинці, опублікованій з прифронтового Херсона, офісу президента Володимира Зеленського та інших міст і військових баз по всій Україні, співробітниця The Atlantic Енн Епплбаум і головний редактор Джеффрі Голдберг пишуть, що зараз настав час для Сполучених Штатів і Західного світу допомогти Україні почати контрнаступ, повернути Крим і перемогти у війні.

Червневу обкладинку The Atlantic проілюстрував вокаліст гурту U2 Боно, який намалював портрет Зеленського та включив цитату українського президента: «Вибір — між свободою та страхом».

У примітці редактора Голдберг розповів — дізнавшись, що Боно має хобі переробляти та переосмислювати обкладинки The Atlantic, він запросив співака та письменника створити оригінал.

«Зеленський, людина, якою ми обидва захоплюємося, був природною темою для його першого візиту. Як і Енн, Боно стурбований питаннями свободи та гідності, і, працюючи з Олівером Мандеєм, нашим асоційованим креативним директором, він створив приголомшливу обкладинку, яка відображає рішучість президента України під час війни», — зазначив Голдберг.