У автоперегонах у США взяло участь жовто-блакитне авто з написом “Slava Ukraini”

У автоперегонах у США взяло участь жовто-блакитне авто з написом “Slava Ukraini”

Пілот Spire Motorsports Джош Біліцкі виступив за благородну справу у Канзасі минулими вихідними, пише Sportskeeda.

Цієї неділі Chevrolet Camaro ZL1 № 77 носив на кузові кольори українського прапора, щоб показати підтримку водія гуманітарним зусиллям у враженій війною країні.

Біліцкі також носив на капоті свого автомобіля знак Українсько-американської координаційної ради (UACC) та напис «Слава Україні» на дверях і задніх крилах свого автомобіля.

26-річний спортсмен пояснив, чому відчув потребу представляти Україну:

«Поки я готувався до перегонів цих вихідних у Канзасі, на іншому кінці світу в Україні є цивільні чоловіки та жінки, які захищають свою свободу та життя. Нам легко сприймати нашу свободу як належне, що дозволяє нам насолоджуватися життям, свободою і робити те, що ми любимо», – заявив Біліцкі.

«Місія UACC – надавати підтримку українським цивільним чоловікам і жінкам, які часто не мають обладнання, необхідного для захисту у боротьбі за свободу», – додав він.

Заснована українськими борцями за свободу, які емігрували до Америки понад п’ятдесят років тому, UACC є організацією, основною метою якої є надання підтримки підрозділам цивільної оборони України. Вони закуповують та відправляють в Україну бронежилети та шоломи.

Джош Біліцкі фінішував на 28-му місці в гонці NASCAR Xfinity Series.