24 Червня, 2024

Чого хоче жінка? Українки розповіли про свої бажання на 8 березня

Українки розповіли, що чекають від своїх чоловіків квітів, ювелірних прикрас і романтичних подорожей, повідомляє Politeka. Українські жінки в опитуванні розповіли, що хотіли б отримати в подарунок на 8 березня.

 «Згідно з результатами опитування, перші шість подарунків, які хотіли б отримати жінки – це квіти, турбота і увага, ювелірна прикраса, романтична подорож, туалетна вода або парфуми і косметика, гроші», – відзначили в Київському міжнародному інституті соціології.

Так, 27% українок хочуть отримати квіти, а 12% опитаним нічого не треба, окрім турботи та уваги. Не дуже багато жінок хочуть отримати в подарунок коштовності ( 7%), ще менше очікують на романтичну подорож – 6% дівчат. На косметику, парфуми розраховують 5% респондентів. Цікаво, що 5% українок бажають отримати замість подарунка певну суму грошей. Також 8% жінок повідомили, що у них немає чоловіка, від якого вони б чекали подарунків на Міжнародний жіночий день.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *