18 Червня, 2024

Чоловіка, який стріляв у Рейгана випустили на волю

Джон Хінклі-молодший, який 35 років тому намагався застрелити президента США, звільнили від ув’язнення та примусового лікування у психіатричній лікарні, – пише The Washington Post.

 

Федеральний суддя виніс ухвалу про звільнення ще в липні, уточнює газета. Хінклі був визнаний таким, що більше не створює небезпеки для оточуючих. Причому суддя визначив багато умов для вільного перебування Хінклі на волі. Він, зокрема, повинен залишатися в межах 50 миль від міста Вільямсбург, відмічатися у психіатрів та продовжувати отримувати лікування. Крім того, колишній в’язень зобов’язаний носити з собою телефон із GPS, уникати урядових центрів та утримуватися від спілкування з медіа. В разі порушень умов, він буде повернутий до лікарні.

 

Нагадаємо, 30 березня 1981 року Джон Хінклі-молодший здійснив замах на вбивство президента США Рональда Рейгана, поранивши його рикошетом кулі. Крім того, Хінклі поранив співробітника поліції Томаса Делаханті й агента Секретної служби Тімоті Маккарті, а також завдав важкого поранення прес-секретарю президента Джеймсу Брейді. Напад стався в центрі Вашингтона, поблизу готелю «Хілтон», де президент виступав із промовою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *