24 Червня, 2024

Далай-лама поспілкувався з українцями в прямому ефірі (Відео)

Лауреат Нобелівської премії миру Далай-лама XIV вперше поспілкувався з українцями в прямому ефірі. Про це пише Уніан.

Він нагадав, що в різні часи з’являлися різні хвороби, але нова пандемія охопила весь світ через його глобальний зв’язок. «Ця хвороба, дуже шкода, що вона прийшла. Але якщо згадати історію – у великих суспільствах хвороби приходили і зникали. В сучасній реальності весь світ охоплений глобальними зв’язками. І ми бачимо, що схід залежить від заходу, південь від півночі, і навпаки. І коли з’являється така хвороба, вона охоплює весь світ», – зазначив Далай-лама.

Духовний лідер Тибету впевнений, що головне для українців, як і для інших, зберігати надію. «Сталося як сталося. Якщо тільки хвилюватися та втрачати надію – це не принесе користі. Зараз вчені, лікарі займаються активною дослідницькою роботою. І нам варто зберігати відвагу, впевненість, необхідно і надалі працювати. Якщо ми втрачаємо надію – деморалізуємося. Це шлях до провалу. Нам необхідно зберігати відданість, зберігати спрямування на ціль – і так ми зможемо всі проблеми подолати», – вважає він.

Трансляцію розмови Далай-лами з українцями можна подивитися тут.

Зазначимо, що Його Святість Далай-лама XIV (ім’я при народженні – Джецун Джампхел Нгаванг Лобсанг Еше Тенцзін Гьяцо) – 14-й Далай-лама і духовний лідер Тибету, лауреат Нобелівської премії миру.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *