13 Червня, 2024

Де навчались українські президенти та хто з них володіє англійською: цікаві факти

Традиційно, в Україні першого вересня лунає перший дзвінок та усі українські дітлахи йдуть до школи. Цьогоріч, епідемія коронавірусу внесла деякі зміни у навчання дітей, але у День Знань UA Diaspora із посиланням на 24 канал та їхню інфографіку, презентує вам цікаву інформацію про те, де здобували освіту українські президенти.

Отож, Леонід Кучма здобував освіту свого часу у Дніпровському університеті імені Олеся Гончара. Леонід Кравчук у статусі викладача суспільних наук закінчив Київський університет імені Тараса Шевченка. Там же навчався і п’ятий президент Петро Порошенко на факультеті міжнародних відносин та права. Він, до речі, був першим президентом України, хто володів англійською мовою.

Віктор Ющенко закінчив Тернопільський національний економічний університет, а Віктор Янукович – Донецький національний технічний університет та Університет фінансів та міжнародної торгівлі у Києві. Володимир Зеленський, який прийшов до влади у 2019 році, свого часу здобув юридичну освіту в Криворізькому економічному інституті Київського економічного університету ім. Гетьмана, але варто зазначити, що за фахом Зеленський ніколи не працював.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *