23 Червня, 2024

Діаспора занепокоєна законопроектом, що обмежує права громадян України

 Президент Світового Конґресу Українців Євген Чолій надіслав лист до Петра Порошенка із закликом призначити публічні слухання щодо Проекту Закону про внесення змін до Закону України “Про громадянство України” щодо реалізації права змінити громадянство”, повідомляє UA Post.

Він зазначив, що прийняття цього проекту мало б дуже негативні наслідки для численної частини української діаспори. Президент СКУ попросив обґрунтування проекту, що обмежує права громадян України, та висловив стурбованість його відповідністю до Конституції України.

“Світовий Конґрес Українців як виразник інтересів багатомільйонної української діаспори, що є інтегральною частиною українського народу, закликає Президента України призначити публічні слухання для ґрунтовного обговорення на відповідному державному рівні Проекту Закону про внесення змін до Закону України “Про громадянство України” щодо реалізації права змінити громадянство” за участю експертів та громадянського суспільства в Україні і діаспорі, включно й СКУ,” – заявив Президент СКУ Евген Чолій.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *