23 Червня, 2024

Дітей української діаспори запрошують взяти участь у всеукраїнському конкурсі малюнків та фотографій «Що для мене Україна?»

Дітей від 3 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приуроченому до Дня Незалежності України. Про це пишуть Стожари.

“Конкурс проводиться із метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності та патріотичного виховання”, – йдеться у повідомленні. До участі у Конкурсі запрошуються діти віком від 3 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу. Конкурс проводиться за двома категоріями – фотографія та малюнок.

Переможці конкурсу будуть оголошені під час Творчого фестивалю «З Україною в серці», що відбудеться в м. Київ під час святкових заходів з нагоди Дня Незалежності України.

Детальніше про участь у конкурсі ви можете прочитати ТУТ або на сторінці United World Cultures Foundation / UWCF у facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *