Пес Патрон став першим в історії собакою-послом доброї волі ЮНІСЕФ

Пес Патрон став першим в історії собакою-послом доброї волі ЮНІСЕФ

Український службовий пес Патрон, який допомагає саперам знаходити міни, став послом доброї волі ЮНІСЕФ, пише Forces.

Відомий пес Патрон з України став першим в історії собакою-послом доброї волі Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). До Всесвітнього дня захисту дітей ЮНІСЕФ в Україні присвоїв титул «Собака доброї волі» джек-рассел-тер’єру, який став інтернет-сенсацією.

На церемонії, на якій був присутній Патрон, його представники та ЮНІСЕФ підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо сприяння освіті про мінну небезпеку, а також надання психологічної та психосоціальної підтримки дітям.

Представник ЮНІСЕФ в Україні Мурат Шахін зазначив: «В Україні немає жодної дитини, яка б не знала про собаку-розміновувача Патрона. Завдяки своїм „батькам“ Патрон знає все про вибухонебезпечні предмети та заміновані поля, постійно займається розмінуванням. Він також вміє підбадьорити і розрадити з почуттям гумору дітей і дорослих у важку хвилину. Спостереження за ним, спілкування з ним допомагає подолати стрес і підняти настрій», — додав він.

Патрон є військовим талісманом вибухотехніків з Чернігова. Пес, який допоміг знешкодити сотні вибухових пристроїв і протипіхотних мін, «подякував» своїм підписникам у Twitter за підтримку.

Leave a Reply

Your email address will not be published.