23 Червня, 2024

Електронні візи до України видаватимуть по-новому

Українські електронні візи (е-Візи) будуть оформлюватися за новою процедурою. Кабінет міністрів України днями схвалив рішення щодо вдосконалення процедури отримання іноземцями е-Віз, про це пише ТСН. Нововведення запровадять першого листопада.

Так, основні зміни це те, що е-Віза запроваджується для дворазового в’їзду, а також консульський збір знижується вчетверо: від 85 доларів до 20 доларів за разову е-Візу та 30 доларів за дворазову. Також, зменшується термін оформлення е-Віз: термінова розглядатиметься за 1 робочий день, а звичайна процедура розгляду займатиме 3 робочих дні (дотепер термін розгляду візових клопотань сягав 9 днів).


“Затверджені процедури спрощення, за оцінками МЗС, дадуть змогу збільшити попит на е-Візи щонайменше удвічі – з нинішніх 35 тисяч до майже 70 тисяч. Це сприятиме розвитку туристичної галузі України”, – зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Також заявник зможе вибрати бажану процедуру оформлення е-Візи: звичайний або терміновий порядок (з подвоєнням тарифної ставки у разі термінової процедури).

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський поставить завдання Міністерству закордонних справ розглянути можливість лібералізації візового режиму для іноземців, які відвідують Україну з туристичною метою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *