23 Червня, 2024

Гілларі Клінтон відмовилась від боротьби за пост мера Нью-Йорка

Колишній кандидат в президенти від Демократичної партії США Гілларі Клінтон відмовилася від боротьби за крісло мера Нью-Йорка. Її близький друг Ніру Танден розповів, що вона зосередиться на благодійній діяльності, пише LB.UA із посиланням на  The Independent.

“Думаю, вона зосередиться на благодійній діяльності – допомозі дітям та малозабезпеченим сім’ям, – заявила політолог Танден. – Вона намагалася робити це усе життя. Не думаю, що вона коли-небудь знову спробує обратися на будь-яку посаду – чи то посаду мера Нью-Йорка чи будь-яку іншу”.

Видання LB.UA нагадує, що кілька днів тому таблоїд New York Daily News з посиланням на високопоставлене джерело в Демократичній партії повідомив, що Клінтон розглядає можливість піти на вибори мера Нью-Йорка. Її близький друг Алан Патрікоф не виключив висунення політика на цей пост з урахуванням невдоволення низки високопоставлених членів Демократичної партії нинішнім главою міста – Біллом Де Блазіо. У 2017 році повинні пройти праймериз серед претендентів від Демпартії на цю посаду, і Клінтон могла б скласти Де Блазіо серйозну конкуренцію. За словами Патрікофа, в найближчому майбутньому Гілларі могла б стати “президентом якогось університету, товариства допомоги жінкам і дітям, чогось міжнародного або навіть мером Нью-Йорка”.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *