12 Червня, 2024

Головний лікар Чикаго заявила, що коронавірус не відступить ще довго

Пандемія коронавірусу, швидше за все, не закінчиться у Чикаго протягом багатьох років, і вірус, можливо, ніколи не зникне повністю. Таку заяву зробила головний лікар міста. Про це пише UA Post

Департамент охорони здоров’я будує плани боротьби з пандемією на найближчі 2-3 роки, заявила глава  доктор Еллісон Арвад під час спілкування з журналістами. «Якщо говорити чесно, я не знаю, чи досягнемо ми точки, коли COVID буде повністю викорінений», – сказала Арвад.

Місто, штат і вся країна все ще знаходяться в епіцентрі пандемії, хоча випадки захворювання в Чикаго ростуть повільно, в той час як в інших районах Сполучених Штатів їх кількість збільшується набагато швидше. Поки місто бореться з вірусом, життя буде виглядати по-іншому. Офіційні особи, в тому числі губернатор Джей Бі Пріцкер, заявили, що ми не повернемо нормальний ритм життя, поки не з’явиться вакцина або ефективне лікування.

“Вакцина, можливо, почне надходити в продаж на початку 2021 року, але для її виведення на ринок буде потрібно цілий рік,  , і вона ймовірно, не буде на 100% ефективною “- сказала Арвад.

Нагадаємо, що днями губернатор Джей Бі Пріцкер сказав, що люди повинні будуть носити маски щонайменше до кінця року. Арвад погодилася з цією заявою і сказала, що маски, швидше за все, потрібно буде носити ще довше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *