18 Червня, 2024

Художник з США хоче купити тіло Леніна

Американський художник грузинського походження Девід Датуна Девід Датуна хоче купити тіло Володимира Леніна і розмістити його в спеціально побудованій копії мавзолею у Вашингтоні. Про це пише USA News Today.

За мумію художник із Нью-Йорка готовий зробити початковий внесок – один мільйон доларів.  “Американці втомилися від політики агресивного капіталізму, у рамках якої вони змушені все життя виплачувати кредити і не мати вільного доступу до медицини”, – заявив Датуна. Він додав, що Ленін і його мавзолей – найбільш яскраві символи змін, які США зараз потрібніші, ніж росіянам. 

Російські чиновники вже встигли відповісти Девіду. Так, російський депутат Олександр Ющенко сказав, що очевидно американський художник не знайомий із російським законодавством. “Поховання Леніна на Червоній площі – це рішення з’їзду вищого органу, тому такого роду пропозиції не до обговорення, – заявив він. – Я тільки можу запропонувати художнику створити свою серію пам’ятників та встановити їх на центральних площах американських міст”.

Нагадаємо, що тіло Володимира Леніна зберігається в мавзолеї на Червоній площі столиці РФ вже 96 років. 

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *