12 Червня, 2024

Діти нелегалів навчатимуться по-новому

Мерія Нью-Йорка і Міський університет Нью-Йорка оголосили про запуск нового освітнього проекту ActionNYC DACA, який дозволить отримати освіту нелегальним іммігрантам за програмою DACA, повідомляє http://www.forumdaily.com/ з посиланням на  City of New York NYC

Федеральна програма відкладеної дії для дітей, які прибули в США (Deferred Action for Childhood Arrivals), була прийнята в 2012 році адміністрацією президента Барака Обами з метою допомогти дітям, які нелегально іммігрували в США. Щоправда, йдеться лише пр тих, хто зробив це у віці до 16 років і до 2007 року. Програма DACA надає даній категорії осіб захист від депортації та дозвіл на роботу на 2 роки.

Освітній проект, прийнятий адміністрацією Білла де Блазіо в Нью-Йорку, дозволить іммігрантам відповідати вимогам програми DACA з точки зору освіти.

«Нью-Йорк є домом для майже півмільйона неврахованих іммігрантів. Вони – наші сусіди, колеги, друзі та родичі, – каже де Блазіо. – Ми надали можливість цим жителям Нью-Йорка вийти з тіні завдяки ActionNYC і зараз робимо ще один крок вперед. Наша нова освітня ініціатива дозволить іммігрантам отримати безцінну можливість змінити своє життя ».

Незважаючи на загальний успіх DACA, тисячі потенційних учасників цієї програми з числа іммігрантів, які проживають в Нью-Йорку, до сих пір не подавали заявку на участь в ній, оскільки не задовольняють освітнім вимогам. Для цього необхідно мати як мінімум середню освіту або проходити навчання за програмою кваліфікації.

Заняття будуть проводитися в 9 установах на території міста партнерами програми: BronxWorks, Fifth Avenue Committee, Jacob A. Riis Neighborhood Settlement, LaGuardia Community College, Make the Road New York, New York City College of Technology, Northern Manhattan Improvement Corporation, NYU Lutheran Family Health Centers і Queens Library.

Бажаючі взяти участь в освітньому проекті повинні зателефонувати 311 і вимовити “ActionNYC”. Подробиці нової програми можна також дізнатися на сайті nyc.gov/ActionNYC.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *