12 Червня, 2024

Інсульт вже не страшний

Показники смертності від серцевих нападів та інсультів у Великобританії знизилися більш ніж на 70% за останні 35 років, повідомляють вчені з Оксфордського університету, передає http://healthvesti.com./

Експерти пояснюють це успіхами в медицині, розробкю нових ліків та створення спеціалізованих медичних центрів, які дозволяють великій кількості людей реабілітовуватись після серцево-судинних проблем. Відповідно проведеного аналізу, за останнє десятиліття рівень смертності знизився більш ніж на 40%.

Але дослідники попереджають, що в той час як показники смертності скоротилися, хвороба серця все ще залишається серйозною проблемою сучасної охорони здоров’я. Так, госпіталізація через серцево-судинні проблеми знаходиться на рекордно високому рівні. Медики кажуть, що у цьому винні сидячий спосіб життя та погане харчування. Незважаючи на значне скорочення смертності від серцево-судинних захворювань, ішемічної хвороби серця та інсульту, ці недуги залишаються важким тягарем для охорони здоров’я Великобританії.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *