21 Липня, 2024

Серед загиблих в Ізраїлі іноземців найбільше громадян США та України

Внаслідок атаки ХАМАС на Ізраїль загинули щонайменше двадцять три громадянина України, пише Ukrinform. Більше загиблих іноземців лише серед громадян Сполучених Штатів.

Про це повідомив посол Держави Ізраїль в Україні Міхаель Бродський у соціальній мережі X (раніше Twitter).

«Згідно з оновленим звітом, в результаті нападу на Ізраїль ХАМАС загинули 23 громадянина України. Це друга після США кількість загиблих іноземців під час нападу», — написав він.

Серед загиблих в Ізраїлі іноземців найбільше громадян США та України

Як повідомлялося, вранці 7 жовтня палестинське ісламістське угруповання ХАМАС здійснило атаку на Ізраїль. Бойовики увірвалися на територію країни, одночасно завдавши масованого ракетного удару. Вторгнення супроводжувалося масовими вбивствами мирного населення, в тому числі дітей.

У результаті цієї атаки загинули понад 1400 ізраїльтян, близько двох сотень людей були захоплені бойовиками в заручники.

У ніч на 13 жовтня ізраїльські військові попередили ООН, що все населення Гази на північ від Ваді-Газа має переселитися в південну частину протягом наступних 24 годин. В області проживає близько 1,1 млн осіб. Наразі люди покидають область. Відомо, що бойовики ХАМАСу перешкоджають евакуації мирного населення.