13 Червня, 2024

Кандидати в президенти США у молодості (фотофакт)

До президентських виборів у США, які призначені на вівторок 8 листопада залишилось рівно десять днів. Починаючи із сьогоднішнього дня ми подаватимемо вам найцікавішу інформацію, яка стосується передвиборчої кампанії у США -2016.

Отож, біографія Клінтон і Трампа та фото, на яких кандидати ще зовсім юні.

hillary-clinton-019

Гілларі Діана Родем Клінтон (англ. Hillary Diane Rodham Clinton) народилась 26 жовтня 1947 року в Чикаго, Іллінойс.  Американський політик, державний секретар США, сенатор від штату Нью-Йорк, колишня Перша леді США з 1993 по 2001 роки. Довгий чс працювала адвокатом, довгий час допомагала чоловікові Біллу Клінтону в його політичній кар ‘єрі. Після закінчення президентства чоловіка, сама пішла в політику. Вперше Клінтон балотувалась у   на посаду президента США у 2008 році, однак у підсумку запеклої боротьби в Демократичній партії поступилася  Бараку Обамі, котрий  став президентом у  2009 році.  У новому кабінеті Обами Клінтон погодилася обійняти посаду держсекретаря. Гілларі Родем своєдитинство  провела в передмісті Парк-Ріджі.  img_64023714a3605eff36c0e40bd2e6344c

4f2433862aeb424850539c07b52e07cd

Її батько був емігрантом з Англійї  і мав своє невеличке текстильне підприємство, а  мама була домогосподаркою і виховувала, окрім Гілларі, ще двох молодших братів Г’ю та Тоні. Освіту жінка отримала на юридичному факультеті Єльського університету. Навчаючись, вона була  в раді редакторів факультетського журналу «Юридичний огляд». На другому курсі почала спеціалізуватися на питаннях захисту прав дітей та, на добровільних засадах, взялася вести справу про знущання над дітьми в одній з лікарень міста. Пізніше вона також надавала безкоштовну юридичну допомогу бідним. Власне, тут, на юридичному факультеті вона познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Біллом Клінтоном.  Вже в аспірантурі у вільний від навчання час Гілларі працювала в штаті декількох сенаторів від Демократичної партії.

Дональд Джон Трамп (з англ. Donald John Trump) народився 14 червня 1946 року у Нью-Йорку.  Власник однієї з найбільших будвельних компаній США, продюсер і телеведучий 16 червня 2015 року оголосив про те, що вступає в боротьбу на посаду Президента США у 2016 році. young-donald-trump-military-school

Народився Трамп у заможній сім’ї власника будівельних компаній Фреда Трампа. Цікаво, що  дідусь та бабуся Дональда Трампа з боку батька були німецькими  іммігрантами. Після закінчення університету  Вортон у 1968 році зі стпенем баклавра наук з економіки та спеціалізацією в галузі фінансів, почав  працювати у компанії батька. Згодом,  розбудовував свою власну компанію, і ще через деякий час  створив одну з найуспішніших будівельних компаній, побудував будинки у престижних районах Нью-Йорка  та інших американських міст. Також є власником транспортної компанії та низки казино у США. uzn_1459173033

Негаразди у приватному житті та успіх у бізнесі зробили Трампа одією з найвідоміших особистостей США. Заснував свою власну розважальну програму у реальному часі «Кандидат», де сам брав участь як ведучий. Був одружений тричі, має п’ятеро дітей, троє з яких теж працюють у його компанії.  Дружина Трампа – Меланія Кнавс, зі Словенії, молодша за Трампа на 24 роки. Пара одружилась у січні 2005 року.

donald-trump-ivanka-trumpДональд Трамп відомий під ім’ям The Donald — так прозвали його ЗМІ після того, як його колишня дружина Івана Трамп (родом з Чехії)  в одному інтерв’ю звернулася до нього саме таким чином. Він також відомий завдяки своїй популярній фразі «Ви звільнені!» («You’re fired!» — Трамп навіть подав заявку на її реєстрацію як торговельної марки) з шоу “Кандидат” . Ще одна відмінна риса — своєрідна зачіска, яку він відмовлявся змінити протягом всієї своєї кар’єри.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *