Сьогодні вночі хакери здійснили атаку на офіційний сайт України Ukraine.ua. Він тимчасово не працював. Про це повыдомила пресслужба МЗС.
“В ніч на 26 січня на офіційний сайт України Ukraine.ua здійснено кібератаку. Внаслідок атаки сайт протягом кількох годин був недоступний для користувачів. Доступ до сайту відновлено, але робота з протидії наслідкам кібернападу триває. Фахівці МЗС України вживають усіх необхідних заходів для відновлення повноцінної стабільної роботи сайту. Найближчим часом все ще можливі тимчасові проблеми з доступом до ресурсу”, – йдеться у повідомленні.
У МЗС додали, що найближчим часом ще можливі тимчасові проблеми з доступом до ресурсу.
Варто додати, що нещодавно було здійснено масштабну хакерську атаку на низку урядових сайтів, у тому числі МЗС, МОН, портал «Дія».


Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.