23 Червня, 2024

Колишній президент Польщі звернувся до українців англійською та спрогнозував їм велике європейське майбутнє

Олександр Кваснєвський у спеціальному відеозверненні, розміщеному на сторінці Ukraine Now у Фейсбуці звернувся до українців. У відеозверненні, у якому він говорить англійською мовою, він розмірковує про самодостатність України, говорить про молоде покоління, прогнозує країні велике європейське майбутнє.

“Коли я вперше відвідав незалежну Україну, я був вражений її величчю та відмінністю. Я завжди розумів та неодноразово переконувався, що Україна — це не Росія. Україна — красива країна з її Чорним морем, Карпатами, величними річками та красивими містами. Україна — країна чудової культури, сформованої  традицією різних мов та конфесій. А те, що вразило мене найбільше — це люди: дуже енергійні, дуже рішучі, талановиті та готові працювати та боротися за демократичне майбутнє суверенної України. Я вражений молоддю і я думаю, що молодше покоління і є рушієм, завдяки якому українці готові побудувати таку прекрасну демократичну Україну, частину нашого процвітаючого світу. Бажаю їм таких успіхів!”, – йдеться у відеоролику.

Нагадаємо, що Олександр Кваснєвський обіймав посаду президента Польщі у 1995-2005 роках. Своїм співгромадянам він запам’ятався енергійністю, рішучістю, впровадженням нової Конституції, вступом в НАТО та Європейський Союз. А для українців Кваснєвський став справжнім другом, який активно підтримує Україну у політичних та культурних питаннях.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *