20 Липня, 2024

Костюк здобула блискавичну перемогу на Вімблдоні в особливій сукні з США. Фото

Марта Костюк перемагає у білому — так починає свою новину відоме американське видання People. Багато міжнародних ЗМІ звернули увагу на оригінальний підхід української тенісистки до вибору сукні, у якій вона перемогла. І, звісно, на саму перемогу.

Костюк здобула блискавичну перемогу на Вімблдоні в особливій сукні з США. Фото

22-річна Костюк віддала данину своїм шлюбним урочистостям у спеціальному спортивному одязі, граючи цього тижня на Вімблдоні, зокрема проти австралійської суперниці Дарії Савілл у четвер. Мінісукня Костюк була безпосередньо натхненна сукнею, яку вона носила на своєму весіллі з 27-річним Георгієм Кизименком на Кіпрі минулого року, за даними The Times.

Обидві сукні були розроблені американським спортивним брендом Wilson, а елегантне тенісне вбрання — під назвою «The Marta Dress» — тепер доступне для покупки на вебсайті спортивного бренду. Це безрукавна сукня з V-подібним вирізом та зібраною спинкою з вирізом. Інша версія стильного спортивного вбрання включає знімну сітчасту накладку з весільною застібкою на ґудзиках.

У онлайн-прев’ю Wilson останнього дизайну Костюк описала спортивне вбрання як «легке, зручне, жіночне і красиве», додаючи: «Усе, що було в моїй весільній сукні, є в тенісній сукні, тому що це відображає мій стиль життя на корті та поза ним».

Костюк — яка зараз посідає 18-те місце на Вімблдоні — перемогла Савілл після трьох сетів, що відправило Марту до третього раунду щорічного турніру в Лондоні. Спортсменка сказала, що планує зберегти своє спеціальне тенісне вбрання на згадку про цей особливий матч.

«Думаю, після закінчення Вімблдону я вставлю цю сукню в рамку і повішу її на стіну десь точно, — сказала вона Wilson у цитаті, представленій на сайті. — Це, безумовно, буде одним із найяскравіших моментів у моєму житті та кар’єрі. Я маю на увазі, що… ще можна бажати?»

Як і її стиль на корті, весільний образ Костюк 2023 року був результатом ретельної співпраці. Чемпіонка об’єднала зусилля з Жоель Майклофф, головною дизайнеркою Wilson, щоб придумати ідеальну сукню. У розмові з Vogue Костюк сказала, що прийшла до Майклофф лише з основною ідеєю того, як вона уявляє собі сукню.

«Я думаю, що багато дівчат точно знають, як вони хочуть, щоб виглядала їхня весільна сукня, але я не мала уявлення, чого хочу, або що мені подобається, — сказала Костюк виданню. — Я хотіла щось дуже просте, але водночас таке, що запам’ятається».

Костюк здобула блискавичну перемогу на Вімблдоні в особливій сукні з США. Фото