Пішов з життя перший президент України Леонід Кравчук

Пішов з життя перший президент України Леонід Кравчук

На 89-му році життя помер перший президент України Леонід Кравчук. Про це повідомили у виданні “Українські новини” з посиланням джерело у сімейному колі політиків.

“10 травня 2022 року, о 17:00 за київським часом, після тривалої хвороби пішов із життя Леонід Макарович Кравчук, перший президент незалежної України”, – йдеться на сайті “Українських новин”.

Пізніше про смерть Кравчука повідомили також політики Ірина Геращенко (народний депутат партії “Європейська Солідарність”), колишній голова Верховної Ради Дмитро Разумков, написали світові засоби масової інформації.

У липні минулого року політик місяць перебував у реанімації після операції на серці. За словами його прес-секретаря, динаміка поліпшання його стану була “дуже повільною”.

Коментарі медичних працівників щодо стану здоров’я політика відсутні, адже родина Леоніда Макаровича забороняла надавати пресі таку інформацію.

У грудні 1991 року Леонід Кравчук переміг на перших виборах президента незалежної України. Він був позафракційним кандидатом. За кілька днів після перемоги підписав Біловезьку угоду про закінчення існування Радянського Союзу разом з Борисом Єльциним та Станіславом Шушкевичем, представниками Росії та Білорусі відповідно. Борис Єльцин помер 23 квітня 2007 року. Станіслава Шушкевича не стало 4 мая 2022 року.

Leave a Reply

Your email address will not be published.