Кремль: Україна може «покінчити зі стражданнями», виконавши вимоги РФ

Кремль: Україна може «покінчити зі стражданнями», виконавши вимоги РФ

У четвер Кремль заперечував, що його атаки на українську електромережу були спрямовані проти мирних жителів, але заявив, що Київ може нібито «покласти край стражданням» свого населення, виконавши вимоги Росії щодо вирішення конфлікту, пише Reuters.

Неодноразові ракетні обстріли енергетичної інфраструктури по всій Україні протягом останніх кількох тижнів змусили мільйони людей залишатися без світла, води чи опалення на години чи дні, якраз у той час, коли температура повітря падає нижче нуля.

Прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков заявив, що «ударів по „соціальним“ об’єктам не було і немає — цьому приділяється особлива увага». «Що стосується цілей, які прямо чи опосередковано пов’язані з військовим потенціалом, то вони відповідно підлягають ударам», — сказав він.

Пєскова запитали, як можна поєднати страждання мирного населення України з позиціями президента Володимира Путіна, який заявив, що РФ начебто не хоче знищувати Україну чи її народ.

«Керівництво України має всі можливості привести ситуацію в нормальне русло, має всі можливості врегулювати ситуацію таким чином, щоб виконати вимоги російської сторони і, відповідно, припинити всі можливі страждання населення», — додав він.

Leave a Reply

Your email address will not be published.