Всесвітнью відомий український боксер відновив свою кар’єру у Каліфорнії

Всесвітнью відомий український боксер відновив свою кар’єру у Каліфорнії

Український боксер, екс-чемпіон світу в трьох вагових категоріях, Василь Ломаченко прибув до Каліфорнії після служби в територіальній обороні на Батьківщині, повідомляє World Boxing News.

Василь Ломаченко проведе бій перед наступним роком після того, як залишив Україну після місяців захисту Батьківщини. У вівторок він прилетів до міжнародного аеропорту Лос-Анджелеса. Він хоче продовжити кар’єру в спорті – останній на даний час бій він провів у грудні 2021 року.

Більшу частину 2022 року суперзірка боксу служив у Білгород-Дністровському батальйоні територіальної оборони в рідній Україні. Наразі він готовий знову повернутися до кар’єри боксера.

За підтвердженням Top Rank, «Лома» незабаром повернеться на ринг проти суперника, якого ще не визначено. Колишній чемпіон у напівлегкій, юніорській і легкій вазі, Ломаченко відновив свою кар’єру в 2021 році, здобувши переконливі перемоги над Масайоші Накатані та Річардом Коммі.

Він розпочне тренувальний табір у своїй резиденції в Південній Каліфорнії, маючи на увазі свою кінцеву мету — стати лідером у легкій вазі.

Говорячи про те, як останні кілька місяців вплинули на його життя, Ломаченко сказав: «Щодня я молюся за Україну, за народ. Зупиніть війну. Коли я повернувся до України, думаю, це був другий день війни, свідомість змінилася, тому що ви бачите інше життя. Ніхто не міг зрозуміти, що сталося в той день. Це дуже погано. Погано для всього світу».

Список потенційних опонентів боксера великий. Однак Ломаченко, швидше за все, захоче провести розминковий бій заздалегідь, можливо, проти суперника без рейтингу в першій п’ятірці.