21 Липня, 2024

Українець Василь Ломаченко повернув собі звання чемпіона світу з боксу

Не забувайте про мене: таким було повідомлення, яке Василь Ломаченко озвучив у неділю вранці в Перті, Австралія, нокаутом в 11-му раунді проти колишнього чемпіона в легкій вазі Джорджа Камбососа-молодшого, пише Boxing Scene.

Українець Василь Ломаченко повернув собі звання чемпіона світу з боксу

Закінчивши жорстоку демонстрацію, в результаті якої Камбосос мав поріз на правому оці і хитався від натиску потужних ударів, Ломаченко показав у своєму віці 36 років, що він залишається яскравим гравцем серед групи обдарованих прайм-таймерів.

Ломаченко, нокаутувавши Камбососа, зробив те, що нинішні чемпіони у вазі до 140 фунтів Девін Хейні та Теофімо Лопес не змогли зробити проти суворого австралійця.

Ломаченко повалив колишнього чемпіона в нокдаун — за цим спостерігали понад 15 тисяч глядачів наживо у залі. Камбосос піднявся, але кмітливий Ломаченко двома сильними ударами побив суперника.

У четвертому раунді Ломаченко випередив Камбососа з рахунком 21-1. Камбосос сподівався, що його союз із новим тренером Антоном Кадушиним стане кращим рішенням для динамічного Ломаченка, дворазового володаря золотих Олімпійських ігор і чемпіона світу в трьох дивізіонах, який прагнув виграти свій перший бій за титул з 2019 року. Але не так сталося, як гадалося.

Видання вважає, що недільна перемога Ломаченка повторним вступом у розмову на вищому спортивному рівні. Варто зазначити, що хоча сам Ломаченко про війну не говорить, у перерві між змаганнями відбувалися спеціальні паузи задля збору допомоги для українських військових.

Українець Василь Ломаченко повернув собі звання чемпіона світу з боксу