«Світло переможе темряву»: Люк Скайуокер став амбасадором ініціативи Зеленського

«Світло переможе темряву»: Люк Скайуокер став амбасадором ініціативи Зеленського

Зірку «Зоряних воєн» Марка Хемілла призначили амбасадором благодійної платформи UNITED24, де він працюватиме на підтримку проекту Армії Дронів на благо України, пише CNN.

Його представлення як амбасадора відбулося під час онлайн-розмови в четвер з президентом України Володимиром Зеленським, який висловив вдячність за підтримку Хемілла з моменту російського вторгнення в Україну.

«Світло точно переможе темряву. Я в це вірю, і в це вірить наш народ, — сказав глава держави. — Дякую, що ви очолили складну місію — бути першим амбасадором, який допомагатиме Україні збирати кошти на підтримку наших захисників, на „Армію дронів“. Це дуже важливо».

«У цьому довгому та нерівному протистоянні Україні потрібна додаткова підтримка. Для мене честь стати амбасадором „Армії дронів“ на запрошення президента Зеленського, — відповів Марк Хемілл. — Я точно знаю, що безпілотники потрібні українцям для захисту своєї землі, своєї свободи та цінностей усього демократичного світу. Саме зараз найкращий час для того, щоб усі об’єдналися й допомогли Україні вистояти в цій війні з імперією зла».

Хемілл також написав про це в Twitter у четвер.

«Для мене честь бути амбасадором Армії Дронів і допомагати президенту Зеленському та народу України всіма можливими способами», — написав він.

Проект Армія Дронів — це програма фандрейзингової платформи UNITED24, Генштабу ЗСУ, Міністерства цифрової трансформації та Держспецзв’язку, яка передбачає регулярну закупівлю безпілотників, їх ремонт та оперативну заміну, а також навчання пілотів.