18 Червня, 2024

Майже дві третини українців вважають себе бідними

Стало відомо, що думають українці про власний рівень доходів. Зокрема, 65,3% населення України, а це майже дві третини, вважають себе бідними. Саме такі дані оприлюднила Державна служба статистики у своєму дослідженні “Самооцінка домогосподарствами рівня своїх доходів”, повідомляє Міністерство Фінансів України.

Згідно з даними відомства, представниками середнього класу в Україні вважають себе лише 1,1% опитаних. Ще третина респондентів (33,6%) не зараховують себе до бідних, але і не до представників середнього класу. Водночас, ніхто з-поміж опитаних українців не називає себе багатим.

Цікаво, що у 2019 році, за даними досліджень, 49,3% опитаних українців не відкладали заощаджень, але називали свої доходи достатніми, а 36,7% респондентів повідомили, що змушені були відмовляти собі в деяких речах за винятком харчування. З них лише 11,2% учасників опитування назвали свої доходи, отримані минулого року, достатніми, а 2,8% взагалі відмовляли собі у всьому, навіть у достатньому харчуванні. Варто додати, що кількість домогосподарств, чий рівень доходів у 2019 році не дозволяв забезпечити їм достатнє харчування, становила 419,3 тисячі.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *