20 Липня, 2024

Американська акторка Меган Фокс обурила мережу жартом про українок

Американську акторку та модель Меган Фокс жорстко розкритикували в Інтернеті після того, як вона заявила, що схожа на «надувну українську ляльку» в новому дописі в Instagram. Про це пише PopBuzz.

Американська акторка Меган Фокс обурила мережу жартом про українок

У вихідні Меган Фокс відвідала Супербоул зі своїм нареченим Machine Gun Kelly та цілою низкою знаменитостей. Потім вона пішла на афтепаті разом із спортсменом Тревісом Келсі і співачкою Тейлор Свіфт. Незабаром світлини з цього заходу з’явилися в Інтернеті, і Меган стала об’єктом тролінгу через те, як вона виглядає на знімках. Але більше обурило те, що вона порівняла себе із «надувною українською лялькою».

Люди були збентежені її коментарями, і підписники почали критикувати її за образу на адресу українських жінок. Одна людина написала: «Я вважаю, що ксенофобія по відношенню до Східної Європи все ще актуальна в Голлівуді».

Інша додала: «Шановна @meganfox, навчайтеся. Ваш пост про вашу низьку самооцінку, мізогінію та ненависть до українських жінок, яких ви вважаєте дешевими. І нерозуміння того, через що зараз проходять українські жінки».

Ще одна користувачка написала: «Дуже нечемно з вашого боку так говорити про українських жінок, ви так себе показали».

Американська акторка Меган Фокс обурила мережу жартом про українок

Фокс відреагувала на один з цих коментарів: «Боже милий. Це НЕ те, що я мала на увазі. Українські жінки круті, і тому, на мою думку, надувні ляльки також були б крутими. Дайте дівчині пожартувати».

Наразі Меган ще не вибачилась і не відредагувала свій пост.